+38(067)235-46-99
+38(044)517-45-45

г. Киев,

ул. Евгения Сверстюка, 19

veda.s@ukr.net

     
 
 
ГлавнаяНовости • ТОВ "ВФ "ВЕДА-С" - Комплексний підхід до вирішення складних завдань

ТОВ "ВФ "ВЕДА-С" - Комплексний підхід до вирішення складних завдань

10.07.2017

У черговий раз ТОВ ВФ (виробнича фірма) «Веда-С» взяла участь у Міжнародній виставці «Агро- 2017». Сьогодні ТОВ ВФ «Веда-С» є провідною компанією на ринку України, яка спеціалізується на наданні повного комплексу інжинірингових послуг зі створення нових високотехнологічних виробництв і модернізації діючих. Залежно від побажань клієнтів об’єкти комплектуються обладнанням власного виробництва або провідних світових фірм.

За понад 15 років діяльності на ринку України компанія завоювала прихильність у багатьох підприємств агропромислового комплексу. Сьогодні клієнтами «Веда-С» є підприємства, які зацікавлені в побудові комплек- сів передпосівної підготовки насіння (протру- ювання зерна), комплексів для роботи з мінеральними добривами (прийом, складування, перевантаження, фасування, пригодовування багатокомпонентних сумішей), фасування готової продукції (фасування в біг-беги та мішки насіння, зерна та інших продуктів сіль- ського господар- ства), утилізації відходів сільсько господарської про дукції від ви ро щування та пе реробки (обладнання для виробництва брикетів та пелет із соломи, лузги, відходів кукурудзи тощо).

На власній технологічній базі ТОВ «ВФ «Веда-С» виробляє широкий спектр різноманітного спеціалізова- ного обладнання, серед якого варто відмітити виготовлення дозувального, фасувального, транспортного, накопичувального обладнання, різної продуктивності та місткості. Слід зазначити, що все обладнання компанії сертифіковане в Україні та країнах ЄС. До структури компанії «Веда-С» також входять будівельна, монтажна та електромонтажна бригади, які мають відповідні дозволи та ліцензії від контролюючих органів та здійснюють будівництво нових об’єктів, монтаж, налагодження та введення в експлуатацію різноманітної спеціалізованої техніки.

Під час створення або реконструкції об’єктів спеціалісти проектного відділу компанії врахо- вують особливості генерального плану об’єкту, специфіку логістики, здійснюють розрахунок та підбір потрібних для будівництва матеріалів з урахуванням особливостей продукції, що вироблятиметься, та державних будівельних норм. Усі об’єкти та обладнання «Веда-С» відпо- відають європейським стандартам. Вони обладнані елементами систем керування, що дає змогу повністю автоматизувати роботу новостворених або модернізова- них комплексів.

Компанія також займається оснащенням комплексів, виробництв різноманітними системами керування (в тому числі й віддалено) та постачанням і монтажем техніки для автоматизації технологічних процесів шляхом сучасного контролюючого обладнання та авторського програмного забезпечення. 

ПРАЦЮЙТЕ З НАМИ ЕФЕКТИВНО ТА ІЗ ЗАДОВОЛЕННЯМ